به وب سایت شرکت سیمان یاسوج خوش آمدید ... شرکت سیمان یاسوج ضمن خوش آمدگویی آماده تحویل فوری سیمان با کیفیت ممتاز در تناژهای مختلف می باشد لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر فروش تماس حاصل نمایید . 07433235383 - 09171417402... ...
منوی اصلی
Skip Navigation Links

استانداردها

تصویر روز

اتوماسیون اداری

کاربران گرامی شما می توانید جهت ورود به اتوماسیون اداری بطور مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید

 آمار بازدید

اخبار و اطلاعیه ها
آگهی مزایده آجر ضایعاتی شرکت سیمان یاسوج (سهامی خاص )

شركت سيمان ياسوج در نظر دارد مقداری آجر ضایعاتی خود را به شرح فایل پیوست از طريق مزايده عمومي به فروش برساند. از كليه اشخاص حقيقي و حقوقي دعوت به عمل مي آيد. پیشنهاد قیمت خود رابه شرح جدول ذیل از تاریخ درج آگهی بمدت یک هفته  به واحد تامین وتدارکات شرکت سیمان یاسوج تحویل نمایند.

شماره حساب 0113260213003 بانک صادرات یا شماره شبا IR640190000000113260213003   جهت واریز مبلغ شرکت در مزایده .

ردیف

کالا

واحد

موجودی

محل تحویل

قیمت واحد

قیمت کل

1

               آجراسپینلی85درصد

تن(بصورت تقریبی)95

30

کارخانه

 

 

2

آجر مگ کروم80درصد

تن

6

کارخانه

 

 

3

آجر آلما85درصد

تن

2

 

 

 

4

آجرآلما70درصد

تن

8

 

 

 

فایل پیوست دانلود 


بازید مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت از کارخانه سیمان یاسوج در تاریخ 97/06/15

امروز صبح طی مراسمی جناب آقای دکتر فیاض مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت به همراه مسئولین استانی از کارخانه سیمان یاسوج بازدید بعمل آوردند .

در این برنامه ابتداء مهندس موسوی مدیرعامل شرکت سیمان ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی و تشکر از میهمانان به ارائه گزارش در مورد پروژه های راه اندازی شده بر اساس پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و دستاوردهای فنی و صنعتی این مجموعه با همکاری مسئولین استانی بویژه سازمان صنعت ، معدن و تجارت پرداختند . در ادامه مهندس دیودیده ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با اشاره به انجام و بهره برداری پروژه های صنعتی در سیمان یاسوج، افزودند محصول این واحد تولیدی از با کیفیت ترین سیمان های کشور می باشد که بخش عمده ای از مصارف و نیازهای استان و سایر استانهای همجوار را تامین می نماید .

دکتر فیاض نیز ضمن اعلام حمایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت از صنایع کشور، آمادگی و حمایت خود را جهت رفع موانع و مساعدت به سیمان یاسوج اعلام نمودند .

در پایان مشاور وزیر به همراه هیأت همراه از خط تولید شرکت سیمان یاسوج بازدید نمودند .

 


در مسیر تعالی شرکت سیمان یاسوج برای دهمین سال پیاپی روی داد
شرکت سیمان یاسوج که نه سال از موفقیت آن در اخذ گواهینامه های سیستم های مدیریت یکپارچه می گذرد در سال 1396 موفق به ارتقاء ویرایش استانداردها از 2008 به 2015 گردید و در سال 1397 نیز برای دومین سال متوالی موفق به تمدید گواهینامه استانداردهای ISO 9001 : 2015 ، ISO 14001 : 2015 و OHSAS 18001 : 2007  از شرکت IMQ ایتالیا شد.
این دوره از ممیزی مراقبتی خارجی در تیر ماه 1397 توسط تیم ممیزان خارجی شرکت IMQ ایتالیا برگزار و سیمان یاسوج بدون عدم انطباق موفق به تمدید گواهینامه های خود گردید و این مهم با قرار دادن اهداف استراتژیکی همچون حصول اطمینان از پیاده سازی نظامند و مؤثر فرایند ها، زمینه سازی جهت مشارکت بیشتر واحد ها، خود کنترلی در شناسایی عدم انطباقها و تعریف پروژه های بهبود روی داد.
 
 

ارزشیابی سالانه واحد تولیدی سیمان یاسوج جهت افزایش کیفیت تولیدات
شرکت سیمان یاسوج به عنوان واحد  نمونه تولیدی استانی در ارزشیابی واحدهای تولیدی در سال 96  شناخته شده و مفتخر به دریافت لوح تقدیر افزایش کیفیت تولیدات از سازمان ملی استاندارد یرای چندمین سال گردید.
 

ارزشیابی سالانه مدیر کنترل کیفیت سیمان یاسوج
مدیر کنترل کیفیت شرکت سیمان یاسوج به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استانی در سال 96 در ارزشیابی سالانه مدیران شناخته شده و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از سازمان ملی استاندارد یرای چندمین سال متوالی گردید.
 
 

بازدید مدیر کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونین و مدیران از کارخانه سیمان یاسوج

تقدیر نامه اداره کل حفاظت محیط زیست استان

پیام نوروزی مهندس ولی آذروش مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به شرکت های تابعه

شانزدهمین جشنواره رعایت حقوق مصرف کنندگان، اسفند ماه 1395
 
 
 

دریافت نشان ملی مدیریت جهادی در تولید و کارآفرینی توسط مدیر عامل

در پانزدهمین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی ، مهندس سید یعقوب موسوی مدیر عامل شرکت سیمان یاسوج مفتخر به دریافت نشان ملی مدیریت جهادی در تولید و کارآفرینی گردید .

در تاریخ سوم اسفند ماه سال 1395 با حضور مقامات محترم نهاد ریاست جمهوری ، وزراء ، معاونین ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پانزدهمین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت ها و سازمان های علی رتبه ایرانی برگزار شد . به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان یاسوج در این همایش که نمایندگان شرکت ICS GROUP آلمان نیز حضور داشتند ، به پاس قدردانی و تجلیل از تلاش هاس شجاعانه و بی دریغ مدیریت و پرسنل شرکت سیمان یاسوج ، تندیس و لوح های ارزنده در عرصه صنعت ، تجارت و اقتصاد ایران عزیزمان به مهندس سید یعقوب موسوی اهداء شد . لوح و نشان دریافتی به شرح زیر می باشند :

 

1.      نشان ملی مدیریت جهادی در تولید و کارآفرینی

 

2.      نشان زرین استقامت ملی در تولید سیمان با کیفیت طی سالهای 1394 ،1393و 1395

3.      لوح سپاس استقامت ملی در تولید خدمات

 

     4.      بهترین و معتبرترین جایزه صنعت سیمان در زمینه کیفیت از شرکت ICS GROUP آلمان

 

مدیرعامل شرکت سیمان یاسوج دریافت جوایز ارزنده فوق را نشان کیفیت برتر محصول تولید شده در سایه عزم و همت والای مجموعه دانست و خاطر نشان کرد ، سیمان یاسوج جهت رضایتمندی مصرف کننده همواره تعالی و پیشرفت کیفیت محصول تولیدی را سرلوحه کار خویش قرار داده است . همچنین ایشان افزودند با تلاش شبانه روزی تمامی همکاران  با وجود رکود در صنعت سیمان در 11 ماهه سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل موفق به تولید و تحویل سیمان با کیفیت ممتاز معادل 128 درصد ظرفیت اسمی شده ایم .
 

123