به وب سایت شرکت سیمان یاسوج خوش آمدید ... شرکت سیمان یاسوج ضمن خوش آمدگویی آماده تحویل فوری سیمان با کیفیت ممتاز در تناژهای مختلف می باشد لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر فروش تماس حاصل نمایید . 07433235383 - 09171417402... ...
منوی اصلی
Skip Navigation Links

استانداردها

تصویر روز

اتوماسیون اداری

کاربران گرامی شما می توانید جهت ورود به اتوماسیون اداری بطور مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید

 آمار بازدید

شرکت سیمان یاسوج
کارخانه سيمان ياسوج با ظرفیت اسمی تولید سالانه 218400 تن انواع سیمان خاکستری در 27 اردیبهشت ماه سال 1383 در مجاورت جاده یاسوج گچساران و در منطقه دشت روم به بهره برداری رسیده است. این کاخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان مفتخر است در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی، سیستم های مدیریتی و بین المللی را در تولید سیمان رعایت نموده و ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حال حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.
آخرین اخبار شرکت
پیام تسلیت شرکت سیمان یاسوج به مناسبت شهادت سپهبد سلیمانی

ولا تحسبن الَّذین قتلوا فی سبیل اللَّـه أمواتا بل أَحیاء عند ربهم یرزقون

شهادت سپهبد سرافراز سپاه اسلام، اسوه ایمان و اخلاص و شجاعت و ولایتمداری، حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهان و همرزمان آن شهید والامقام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت ایران و همکاران شرکت سیمان یاسوج تسلیت عرض می‌نماییم.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت ومبارزه ی فی سبیل الله او است.

بی شک آمیخته شدن خون پاک حاج قاسم سلیمانی در سرزمین سیدالشهداء علیه السلام، به دست شیطان بزرگ و جنایت پیشگان آمریکایی، مقاومت اسلامی را در گستره جهان پویاتر خواهد کرد.


آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت سیمان یاسوج (سهامی خاص )

 آگهی  پذیره‌نویسی افزایش سرمایه

شرکت سیمان یاسوج(سهامی خاص)
ثبت‌شده به شمارۀ 95197 و شناسه ملی 10101392626

   به ‌اطلاع می‌ر‌ساند به ‌استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 1398/06/10   و مصوبۀ هیئت ‌مدیرۀ مورخ 1397/04/30   مقرر گردید سرمایه شرکت از  طریق صدور سهام جدید از مبلغ 168.000 میلیون  ریال به‌مبلغ 200.480 میلیون ریال، منقسم به 20،048،000 سهم 10.000 ریالی به شرح زیر  افزایش یابد.

1.       سرمایۀ فعلی شرکت:  168.000.000.000 ریال.

2.      مبلغ افزایش سرمایه: 32.480.000.000 ریال.

3.       مبلغ سرمایه پس از افزایش: 200.480.000.000 ریال.

4.       ارزش اسمی هر سهم: 10.000 ریال.

5.       تعداد سهام عرضه شده: 3.248.000 سهم.

6.       نوع سهم: عادی با نام

7.       محل افزایش سرمایه: افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران انجام خواهد شد.

8.       موضوع افزایش سرمایه: تامین مخارج سرمایه ای ماشین آلات جهت اجرای افزایش ظرفیت دپارتمان پخت

9.       به هر صاحب سهم، در ازای هر 5 سهم متعلقه در تاریخ 10/06/1398، تعداد یک حق تقدم خرید سهم جدید تعلق می گیرد. بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق تقدم های متعلقه هر سهم در گواهینامه حق تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد.

10.   سهامدارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس و یا به هر دلیل، گواهینامه حق تقدم خود را دریافت ننماید، جهت دریافت گواهینامه مربوطه به آدرس مندرج در بند 12 این آگهی مراجعه نماید.

11.   مهلت استفاده از حق تقدم در خرید سهام جدید، 60 روز از تاریخ انتشار این آگهی می باشد.

12.   سهامداران محترمی که تمایلبه استفاده از حق تقدم خود دارند، حسب مورد باید براساس موارد بیان شده زیر اقدام نمایند:

سهامدارانی که به موجب گواهی حق تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده و یا مطالبات آنان، بهای سهام جدید را تامین نمی کند، می بایست ظرف مهلت مقرر بهای سهام یا مابه التفاوت آن را به حساب شماره 3002340401 این شرکت نزد بانک تجارت شعبه امام یاسوج کد 30020 واریز و رسید بانکی مربوطه را به انضمام گواهینامه حق تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق تقدم، با پست سفارشی به نشانی تهران، خیابان ملاصدرا، بین خیابانهایشیرازی و شیخ بهایی، پلاک 156، طبقه چهارم، کدپستی 1435864549 ارسال و یا مدارک مربوطه را به آدرس اعلامی تحویل و رسید دریافت نمایند.

سهامدارانی که به موجب گواهینامه حق تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید می باشند، می بایست ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق تقدم، مبنی بر اعلام موافقت باتبدیل مطالبات به سرمایه، مراتب را با پست سفارشی به نشانی تهران، خیابان ملاصدرا، بین خیابانهایشیرازی و شیخ بهایی، پلاک 156، طبقه چهارم، کدپستی 1435864549 ارسال و یا مدارک مربوطه را به آدرس اعلامی تحویل و رسید دریافت نمایند.

حق تقدم های استفاده نشده ظرف مهلت مقرر(طی دوره پذیره نویسی) و همچنین پاره سهم های ایجاد شده، توسط شرکت از طریق سهامدارعمده تامین و مبالغ حاصل از فروش آن به حساب بستانکاری سهامداران منظور خواهد شد.

نکات مهم:

مسئولیت صحت و قابلیت اتکای اطلاعات آگهی پذیره نویسی بر عهده ناشر است.

ناشر، شرکت تامین سرمایه، حسابرس، ارزش یابان و مشاوران حقوقی ناشر جبران خسارت وارده به سرمایه گذارانی هستند که در اثر قصور، تقصیر، تخلف و یا به دلیل ارائه اطلاعاتناقص و خلاف واقع در عرضه اولیه که ناشی از فعل یا ترک فعل آن ها باشد، متضرر گردیده اند.

با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت، این افزایش سرمایه نزد مرجع شرکت ها به ثبت خواهد رسید.

سایر افرادی که تمایل به خرید حق تقدم عرضه شده در شرکت را دارند جهتکسب اطلاعات بیشتر درخصوص فعالیت شرکت، می توانند به سایت اینترنتی شرکت به آدرس WWW.YASUJCEMENT.IRمراجعه و یا با شماره تلفن 5-88041093-021 تماس حاصل نمایند.

گزارش توجیهی هیات مدیره درخصوص افزایش سرمایه، گزارش بازرس قانونی در این خصوص و همچنین بیانیه سهام جدید در سایت اینترنتی شرکت به آدرس WWW.YASUJCEMENT.IRدر دسترس می باشد.

 
 

بازید مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت از کارخانه سیمان یاسوج در تاریخ 97/06/15

امروز صبح طی مراسمی جناب آقای دکتر فیاض مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت به همراه مسئولین استانی از کارخانه سیمان یاسوج بازدید بعمل آوردند .

در این برنامه ابتداء مهندس موسوی مدیرعامل شرکت سیمان ضمن عرض خیرمقدم و خوشامدگویی و تشکر از میهمانان به ارائه گزارش در مورد پروژه های راه اندازی شده بر اساس پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و دستاوردهای فنی و صنعتی این مجموعه با همکاری مسئولین استانی بویژه سازمان صنعت ، معدن و تجارت پرداختند . در ادامه مهندس دیودیده ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با اشاره به انجام و بهره برداری پروژه های صنعتی در سیمان یاسوج، افزودند محصول این واحد تولیدی از با کیفیت ترین سیمان های کشور می باشد که بخش عمده ای از مصارف و نیازهای استان و سایر استانهای همجوار را تامین می نماید .

دکتر فیاض نیز ضمن اعلام حمایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت از صنایع کشور، آمادگی و حمایت خود را جهت رفع موانع و مساعدت به سیمان یاسوج اعلام نمودند .

در پایان مشاور وزیر به همراه هیأت همراه از خط تولید شرکت سیمان یاسوج بازدید نمودند .

 


در مسیر تعالی شرکت سیمان یاسوج برای دهمین سال پیاپی روی داد
شرکت سیمان یاسوج که نه سال از موفقیت آن در اخذ گواهینامه های سیستم های مدیریت یکپارچه می گذرد در سال 1396 موفق به ارتقاء ویرایش استانداردها از 2008 به 2015 گردید و در سال 1397 نیز برای دومین سال متوالی موفق به تمدید گواهینامه استانداردهای ISO 9001 : 2015 ، ISO 14001 : 2015 و OHSAS 18001 : 2007  از شرکت IMQ ایتالیا شد.
این دوره از ممیزی مراقبتی خارجی در تیر ماه 1397 توسط تیم ممیزان خارجی شرکت IMQ ایتالیا برگزار و سیمان یاسوج بدون عدم انطباق موفق به تمدید گواهینامه های خود گردید و این مهم با قرار دادن اهداف استراتژیکی همچون حصول اطمینان از پیاده سازی نظامند و مؤثر فرایند ها، زمینه سازی جهت مشارکت بیشتر واحد ها، خود کنترلی در شناسایی عدم انطباقها و تعریف پروژه های بهبود روی داد.
 
 

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
ضایعه اسف بار و غم انگیز جان باختن جمعی از هموطنان و هم استانی های عزیزمان را در سانحه دلخراش سقوط هواپیمای تهران-یاسوج تسلیت عرض نموده و ضمن همدردی با خانواده های داغدار از خداوند متعال برای در گذشتگان، غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نماییم.
 
 
                                                                                                        شرکت سیمان یاسوج


لینکهای مرتبط
 


آب و هوای یاسوج

درباره سیمان یاسوج
کارخانه سيمان ياسوج با ظرفیت اسمی تولید سالانه 218400 تن انواع سیمان خاکستری در 27 اردیبهشت ماه سال 1383 در مجاورت جاده یاسوج گچساران و در منطقه دشت روم به بهره برداری رسیده است. این کاخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان مفتخر است در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی، سیستم های مدیریتی و بین المللی را در تولید سیمان رعایت نموده و ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حل حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.

فرم نظر سنجی