به وب سایت شرکت سیمان یاسوج خوش آمدید ... شرکت سیمان یاسوج ضمن خوش آمدگویی آماده تحویل فوری سیمان با کیفیت ممتاز در تناژهای مختلف می باشد لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر فروش تماس حاصل نمایید . 07433235383 - 09171417402... ...
منوی اصلی
Skip Navigation Links

استانداردها

تصویر روز

اتوماسیون اداری

کاربران گرامی شما می توانید جهت ورود به اتوماسیون اداری بطور مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید

 آمار بازدید

شرکت سیمان یاسوج
کارخانه سيمان ياسوج با ظرفیت اسمی تولید سالانه 218400 تن انواع سیمان خاکستری در 27 اردیبهشت ماه سال 1383 در مجاورت جاده یاسوج گچساران و در منطقه دشت روم به بهره برداری رسیده است. این کاخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان مفتخر است در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی، سیستم های مدیریتی و بین المللی را در تولید سیمان رعایت نموده و ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حال حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.
آخرین اخبار شرکت
آگهی مناقصه عملیات استخراج ، بارگیری ، حمل و دپوی سنگ آهک و گچ

                                                آگهي مناقصه

 

شركت سيمان ياسوج در نظر دارد عمليات استخراج ، بارگيري، حمل و دپوي سنگ آهک(150,000 تن)از معدن چال بنیو و 25،000تن سنگ گچ از معدن سرگچینه را از طريق برگزاري مناقصه عمومی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می توانند جهت آگاهی از شرایط ودریافت اسناد مناقصه حداکثر ظرف مدت 10روز ازتاریخ نشرآگهی شرکت سیمان یاسوج  به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

ضمناً پرداخت هزینه چاپ آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.

آدرس : یاسوج -کیلومتر25جاده یاسوج -گچساران کارخانه سیمان یاسوج (امور قراردادها) تلفن: 33262520-074

لینکهای دانلود فایل

اطلاعیه

قابل توجه كليه شركتهاي خدماتي جهت دريافت اسناد مناقصه

شرایط عمومی واختصاصی معدن 1400-نیمه دوم

پیشنهاد قیمت


عرضه سیمان یاسوج در بورس

تندیس گرامیداشت نقش جامعه کارگری و کارفرمایی در دفاع مقدس

نوزدهمین جشنواره رعایت حقوق مصرف کنندگان
دریافت گواهینامه و تندیس استانی حامیان حقوق مصرف کنندگان توسط مدیریت محترم عامل شرکت سیمان یاسوج از طرف سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویر احمد در نوزدهمین همایش رعایت حقوق مصرف کنندگان
 

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام شرکت سیمان یاسوج (سهامی خاص)


لینکهای مرتبط
 


آب و هوای یاسوج

درباره سیمان یاسوج
کارخانه سيمان ياسوج با ظرفیت اسمی تولید سالانه 218400 تن انواع سیمان خاکستری در 27 اردیبهشت ماه سال 1383 در مجاورت جاده یاسوج گچساران و در منطقه دشت روم به بهره برداری رسیده است. این کاخانه به عنوان نخستین واحد تولید سیمان در استان کهگیلیویه و بویر احمد و همچنین بزرگترین واحد تولیدی صنعتی استان مفتخر است در راستای فعالیت های خود ضمن رعایت استانداردهای ملی، سیستم های مدیریتی و بین المللی را در تولید سیمان رعایت نموده و ضمن برطرف نمودن نیاز منطقه در حل حاضر اقدام به عرضه و صادرات سیمان به کشورهای همسایه نموده است.

فرم نظر سنجی